П`ятниця, 26.04.2024, 11:23
Бiблiотека  коледжу радіоелектроніки
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Рекомендуємо

Форма входа

Хмарка тегів
Інтернет ВИшивка ВНЗ Болонський процес ВУЗы Украины Bologna Process Українська література Письменник education europe выставка день библиотекаря інформаційні технології акції виставка Еллан-Блакитний історія Іноземна мова онлайн образование онлайн освіта англійська мова english английский язык освітні сервіси google физика facebook Тарас Шевченко 200 років Ліна Костенко Освіта Європа 2014 ДРПБК 2014/2015 навчальний рік підручники Графік 2014-2015 скачати ЛІТЕРАТУРА Ювілей 120 років 3ds max AutoCAD Autodesk Fusion 360 Ultimate Inventor Professional Maya Revit автоматичне оформлення списку літер #Грибоедов220 журнал Chip Computer Bild Computerworld Linux Format Upgrade Windows IT Pro/RE #Пастернак125 125 лет бібліотека ДРПБК 85 років викладачам день вишиванки Ukrainian Embroidery 10 - 11 клас Гудзик роман Акція 30-та річниця Чорнобильської катаст Франко160 Іван Франко письменники Франко ІванФранко 1 червня World Kissing Day 150 РОКІВ англійський письменник фотовиставка onuka радіодиктант українська мова новини аудіокнига аудіокниги академічна доброчесність антиплагіат академічна чесність плагіат конкурс літературний календар Історія України рік Японії Фудошинкан Англійська Історик бібліограф бібліотека 55 років ДРПБК

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 571

Головна » 2009 » Листопад » 20 » Всесвітній день телебачення
11:27
Всесвітній день телебачення
 
Всесвітній день телебачення
 
     17 грудня 1996 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 листопада Всесвітнім днем телебачення на честь дати проведення першого Всесвітнього телевізійного форуму в Організації Об'єднаних Націй. Державам було запропоновано відзначати цей День, обмінюючись телепередача-ми, присвяченими таким проблемам, як мир, безпека, економічний і соціальний розвиток і розширення культурного обміну.
     Всесвітньому дню телебачення всього тринадцять років, історія ж телебачення на даний момент становить понад вісімдесят років. Перші експерименти з використанням електронних променів для передачі і прийому зображення на певні відстані проводилися ще на початку 20-х років ХХ століття в США, Японії і Радянському Союзі. Як вже було повідомлено, в серпні поточного року дві найбільші компанії Yahoo! і Intel повідомили про створення нової платформи, яка об'єднає телебачення та інтернет. Сьогодні в світі не залишилося держав, не охоплених телемовленням. До найбільш крупних телекомпаній миру відносяться CBC, NBC, ABC - в США; ВВС, ATV - у Великобританії; РАЇ - в Італії; NHK - в Японії; ЦДФ - в Германії. Вони успішно ведуть свою телемовна діяльність і інформують громадян багатьох країн світу про головні і найважливіші події. Працівники телебачення стали співбесідниками для найрізноманітнішої аудиторії глядачів, що вимагає від них не тільки високого творчих якостей і професіоналізма, але і мужність, оскільки дуже іншого тележурналістів гинуть в гарячих точках при виконанні своїх професійних обов'язків. У 1933 році американському інженерові російського походження Володимиру Зворикину вдалося винайти катодну трубку, яка протягом тривалого часу була головною частиною більшості телевізорів. Завдяки відкриттю Зворикина вже в 1936 році були початі регулярні телепередачі у Великобританії і Германії, а в 1941 році - і в США. Проте тільки в 1950-і роки телемовлення отримало масове розповсюдження в Європі. У більшості країн, що розвиваються, власні державні і приватні телекомпанії виникли ще пізніше, в 1960-х - початку 1970-х років. Історія російського телебачення веде свій початок з експериментальних трансляцій телепередач, які велися з Москви вже в 1930-х роках за системою малокадрового механічного телебачення. У 1932 році відбулася перша передача рухомого зображення. У 1937 році був організований перший телецентр на Шаболовці. З 1938 року він здійснював експериментальне телемовлення на основі електронних систем, а з 1939 року почалося регулярне телемовлення. Темою перших передач на території нашій країни стали документальні фільми про з'їзди ВКП(б). Надалі активному розвитку телебачення в Радянському Союзі перешкодила війна. За два дні до її закінчення - 7 травня 1945 року - телецентр на Шаболовці відновив трансляції передач, а 15 грудня того ж року першим в Європі почав регулярне телемовлення двічі в тиждень. В даний час традиційне аналогове телебачення практично вичерпало свої можливості. До 2015 року телебачення в Росії повністю перейде на цифровий формат віщання, що дозволить збільшити кількість каналів у декілька разів. Сьогодні підвищену увагу глядацькій аудиторії привертає новий сегмент ЗМІ - інтернет - телебачення. Перші експерименти з телевізійним інтернет - віщанню в Росії почав Телекомцентр, що створив в 2000 році компанію «Русмедіацентр», яка почала роботу по організації спеціалізованих інтернет-проектів для телемовлень.
 
Переглядів: 1525 | Додав: fedor | Рейтинг: 0.0/0
Пошук на сайті

Пошук схем
РадиоЛоцман - поисковая машина схем в www

Facebook

Свято дня
Календар України

Погода

Архів записів

Друзі сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz