Середа, 24.02.2021, 22:31
Бiблiотека  коледжу радіоелектроніки
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Замовлення навчальної літератури Реєстрація Вхід
Меню сайту

Рекомендуємо

Форма входа

Хмарка тегів
Інтернет ВИшивка ВНЗ Болонський процес ВУЗы Украины Bologna Process Українська література Письменник education europe выставка день библиотекаря інформаційні технології акції виставка Еллан-Блакитний історія Іноземна мова онлайн образование онлайн освіта англійська мова english английский язык освітні сервіси google физика facebook Тарас Шевченко 200 років Ліна Костенко Освіта Європа 2014 ДРПБК 2014/2015 навчальний рік підручники Графік 2014-2015 скачати ЛІТЕРАТУРА Ювілей 120 років 3ds max AutoCAD Autodesk Fusion 360 Ultimate Inventor Professional Maya Revit автоматичне оформлення списку літер #Грибоедов220 журнал Chip Computer Bild Computerworld Linux Format Upgrade Windows IT Pro/RE #Пастернак125 125 лет бібліотека ДРПБК 85 років викладачам день вишиванки Ukrainian Embroidery 10 - 11 клас Гудзик роман Акція 30-та річниця Чорнобильської катаст Франко160 Іван Франко письменники Франко ІванФранко 1 червня World Kissing Day 150 РОКІВ англійський письменник фотовиставка onuka радіодиктант українська мова новини аудіокнига аудіокниги академічна доброчесність антиплагіат академічна чесність плагіат конкурс літературний календар Історія України рік Японії Фудошинкан Англійська Історик бібліограф бібліотека 55 років ДРПБК

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 570

Інформація про порядок замовлення навчальної літератури

Питання щодо комплектування фонду   бібліотеки ДРПБК приймаються на основі замовлень від представників циклових комісій, з урахуванням списку рекомендованої літератури.

В бібліотеці розроблено спеціальний бланк замовлення навчальної літератури. Завантажити бланк заявки у форматі MS Word можна тут 

 Замовлення повинно бути засвідчено головою циклової комісії. У заявці на придбання навчальної літератури, крім автора, назви книги і її вихідних даних, потрібно вказати дисципліну, для вивчення якої необхідний даний підручник (посібник), а також кількість студентів, які вивчають цю дисципліну.

Кількість навчально-методичної літератури замовляють відповідно до кількості студентів з розрахунку (згідно з додатком до наказу МОН №26 від 19.01.2006 р.):

цикл гуманітарних та соціально-економічних дисциплін – 1(кн.):2(студ.);

цикл фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін – 1:2;

цикл фахових дисциплін – 1:1.

додаткова література додаткова література – 1:5.1:5.

Згідно чинних Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері  вищої освіти    { В редакції Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  N 1377 ( z1448-11 ) від 29.11.2011 }, Розділ 5. Інформаційне  забезпечення. п.2.2.2.

"Забезпечення навчальною літературою вважається 100% за  наявності одного підручника  (посібника)  за  списком  літератури,  рекомендованим робочою програмою дисципліни, на трьох студентів".  1:3

Видавництва

Видавництво «Каравела» Видання та розповсюдження підручників, навчальних посібників, монографій, енкилопедій та наукової літератури для вищих навчальних закладів України.

Видавництво «Магнолія 2006»  Видання та розповсюдження підручників, навчальних посібників, монографій, енкилопедій та наукової літератури для вищих навчальних закладів України


Видавництво «Алерта» Основними напрямками діяльності є видання юридичної та економічної літератури для вищих навчальних закладів, оптова книготоргівля, а також комплектування наукових бібліотек, бібліотек вищих навчальних закладів.


Видавництво «Нова книга» Видавництво “НОВА КНИГА” активно і впевнено працює на ринку навчальної книги України


Видавництво «BHV» "Видавнича група BHV" є одним з провідних видавництв, що випускають комп'ютерну і ділову літературу.


Видавництво «Центр навчальної лiтератури» - найбільша книготоргiвельна та видавнича компанiя в Україні, що спецiалiзується на виданнi та продажу рiзнопланової навчальної та довiдкової лiтератури.


Видавництво "Академвидав"
Видавництво спеціалізується на посібниках і підручниках для різних спеціальностей вищої школи, довідковій та науковій літературі.


Видавництво "ВИЩА ШКОЛА"
Видання підручників, навчальних посібників з усіх галузей знань для студентів вищих навчальних закладів, старшокласників, учнів коледжів та абітурієнтів.


Видавництво "Атолл"
Основний напрямок діяльності видавництва "Атол" - це видання наукової й учбово-методичної літератури.


Видавництво "Вікар"
Видавництво "Вікар" спеціалізується на виданні підручників і навчальних посібників з економіки, історії, філософії тощо.


Видавництво "Знання"
Товариство "Знання" — відома просвітницька громадська організація, заснована в 1948 році, мета якої — поширення у суспільстві наукових знань, досягнень національної та світової культури, активне сприяння духовному і соціальному розвиткові України.

 


Видавництво "Ранок"

Видавництво «Ранок» плідно працює в галузі освіти, створивши за цей час велику кількість навчально-методичної літератури для вчителів та учнів.

 

Видавництво "КАЛЬВАРІЯ"

Найкращі взірці актуальної української прози та поезії, Знакові твори сучасної та класичної світової літератури, Фундаментальні праці сучасних філософів, соціологів та політологів, Культовий часопис текстів і візій "Четвер".


Видавництво "Либідь"
Навчальна, довідкова та наукова література з філософії, філології, психології, історії, географії та ін.. Близько 180 років  наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.


Видавництво "КОНДОР"
Найкраще українське видавництво. Багатий вибір, широкий асортимент книжок, гарантована якість, найнижчі ціни.


Видавництво "Літопис"
У нас одна мета – робити добру, якісну книжку.


Видавництво «Освіта України»

Основні напрямки видавничої діяльності "Освіта України" - випуск наукових і навчальних видань, художньої та галузевої літератури.


Видавництво "Просвіта"
Запорізьке видавництво "Просвіта", спеціалізується на підготовці та виданні навчальної літератури - підручників, посібників для середніх, середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів України.

 

 


Видавництво "НОРА-ДРУК"
Науково-технічна та учбова література у галузі сільського господарства, медицини, економіки та педагогіки; художня та художньо-публіцистична література.


Видавництво "Основа"
Основа» – це сучасне підприємство, яке існує на книжковому ринку України вже деcять років. За цей час видано більш як 196 найменування книг загальним тиражем понад 1700 тисяч примірників.


Видавництво "Фоліо"
Видавництво "Фоліо" існує на книжковому ринку вже більше десяти років і є одним з потужних видавництв в Україні.


Видавництво "Дух і літера"
Видавництво ставить собі за мету знайомити українського читача з невичерпною скарбницею світової гуманітарної спадщини філософського, соціально-політичного, культурологічного та богословського напрямків.


Видавництво "Юрінком Інтер"
Провідне видавництво, що забезпечує юридичною літературою парвоохоронні та судові органи, навчальні заклади та наукові установи.


Видавництво “Наукова думка”
Засноване наприкінці 1922 року видавництво "Наукова думка" Національної академії наук України завжди було і лишається академічною установою. З 2006 року надано статус науково-виробничого підприємства.


Видавництво «БаК»
Підручники та посібники для вузів


Видавничий дім "ПАНОРАМА"
Упродовж шести років видавництво посіло чільне місце на українському книжковому ринку, видало понад 100 найменувань книг різноманітного спрямування - довідкового, художнього, наукового, науково-популярного, навчального і дитячого.


Видавництво "Навчальна книга - Богдан" Навчальна література та посібники для початкової, середньої та вищої школи. Література для дошкільнят, з виховної роботи. Довідники та словники.


Видавництво «Підручники & Посібники» Видає навчально-методичну літературу для шкіл.

 

Пошук на сайті

Пошук схем
РадиоЛоцман - поисковая машина схем в www

Facebook

Свято дня
Календар України

Погода

Архів записів

Друзі сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright MyCorp © 2021 Створити безкоштовний сайт на uCoz