Середа, 24.02.2021, 22:45
Бiблiотека  коледжу радіоелектроніки
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Студенту Реєстрація Вхід
Меню сайту

Рекомендуємо

Форма входа

Хмарка тегів
Інтернет ВИшивка ВНЗ Болонський процес ВУЗы Украины Bologna Process Українська література Письменник education europe выставка день библиотекаря інформаційні технології акції виставка Еллан-Блакитний історія Іноземна мова онлайн образование онлайн освіта англійська мова english английский язык освітні сервіси google физика facebook Тарас Шевченко 200 років Ліна Костенко Освіта Європа 2014 ДРПБК 2014/2015 навчальний рік підручники Графік 2014-2015 скачати ЛІТЕРАТУРА Ювілей 120 років 3ds max AutoCAD Autodesk Fusion 360 Ultimate Inventor Professional Maya Revit автоматичне оформлення списку літер #Грибоедов220 журнал Chip Computer Bild Computerworld Linux Format Upgrade Windows IT Pro/RE #Пастернак125 125 лет бібліотека ДРПБК 85 років викладачам день вишиванки Ukrainian Embroidery 10 - 11 клас Гудзик роман Акція 30-та річниця Чорнобильської катаст Франко160 Іван Франко письменники Франко ІванФранко 1 червня World Kissing Day 150 РОКІВ англійський письменник фотовиставка onuka радіодиктант українська мова новини аудіокнига аудіокниги академічна доброчесність антиплагіат академічна чесність плагіат конкурс літературний календар Історія України рік Японії Фудошинкан Англійська Історик бібліограф бібліотека 55 років ДРПБК

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 570

Шановні викладачі, студенти

та гості сайту!

Ми знаємо, як підчас важко зорієнтуватись на теренах Інтернету, особливо, коли дуже мало часу.

Ми хочемо допомогти у навчанні, пошуку потрібної навчальної літератури, лекцій, відео-лекцій, программ та методичних розробок.

Вам досить відкрити сторінку з номером вашої спеціальності, де вибравши потрібний предмет, перейти до електронної бібліотеки, там Ви зможете скачати  повні тексти підручників згідно навчальних планів.

Або, зайдіть на сторінку Електронна бібліотека і виберіть у розділі «Категорії» потрібний Вам  предмет.

Увага!!! Сайт знаходиься на стадії створення, тому повний доступ до підручників можливий лише у мережі ДРПБК.

Запрошуємо до співробітництва всіх бажаючих! Якщо у вас є текст підручника, лекції чи методичної розробки: реєструйтесь і додавайте

Нагадуємо, що  коледж готує спеціалістів  за наступними напрямами підготовки:

 

Напрям підготовки: «Радіотехніка»

Спеціальність: «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв»  (5.05090101), у тому числі по  спеціалізаціях:

«Радіоапаратобудування» - база 9 і 11 класів;

«Технічне обслуговування і ремонт побутової радіоелектронної техніки» - база 9 класів.

 

Молодший спеціаліст із кваліфікацією техніка-технолога

підготовляється для участі в розробці і виробництві радіотехнічної і електронної апаратури, монтажі і сервісному обслуговуванні теле- і радіоапаратури, в удосконаленні її конструкції і технології виробництва. Він може здійснювати роботи по технічному обслуговуванню і ремонту сучасної теле- і радіоапаратури, по здійсненню контролю за якістю продукції, по виконанню монтажу, регулювання і випробувань радіоелектронної апаратури і радіотехнічних пристроїв усіх поколінь. Може працювати у виробничих цехах, лабораторіях і відділах на заводах, у проектних і науково-дослідних бюро, інститутах, ремонтних майстернях, у сервісних організаціях і службах, на приватних підприємствах на посадах: техніка і інженера-технолога, заступника і начальника цеху, начальника дільниці, майстра виробничої дільниці, техніка - конструктора, регулювальника і випробувача радіоапаратури, контролера ВТК і ін.

              

 

Напрям підготовки: «Телекомунікація»

Спеціальність: «Виробництво апаратури автоматичного електрозв'язку» (5.05090304)

база 9 класів, навчання на денному і заочному відділеннях.

 

Молодший спеціаліст із кваліфікацією техніка електрозв'язку

підготовляється для діяльності по виробництву, монтажу і налагодженню апаратури автоматичного електрозв'язку. Він може працювати на підприємствах зв'язку, у проектно-конструкторських і науково-дослідних організаціях відповідного профілю на посадах: техніка і інженера-технолога, техніка - конструктора, електромеханіка, начальника або майстра виробничої дільниці, майстра ВТК.

Можлива робота з високим розрядом на робочих місцях відповідно до переліку освоєних робочих професій по експлуатації сучасних засобів зв'язку, впровадженню електронних цифрових комутаційних систем на АТС, новітнього устаткування засобів зв'язку і офісного устаткування зв'язку, що комплектуються по державному замовленню для підприємств ВАТ «Укртелеком».

Технологію виробництва та експлуатації засобів зв'язку студенти вивчають на підприємствах ВАТ «Укртелеком» та «Дніпротелеком» ВАТ «ДМЗ».

 

Напрям підготовки: «Телекомунікація»

Спеціальність: «Монтаж, технічне обслуговування і ремонт обладнання радіозв'язку, радіомовлення та телебачення» (5.05090306)

база 9 класів.

 

Молодший спеціаліст із кваліфікацією радіоелектроніка

 підготовляється для роботи на передавальних і прийомних телерадіоцентрах, вузлах і станціях радіотрансляційних мереж зв'язку, на підприємствах радіомовлення і телебачення, на міських і районних вузлах зв'язку, на підприємствах по вироб­ництву і проектуванню радіотелевізійної апаратури, апаратури супутникового телерадіозв'язку, сучасної звукотехніки і сту­дійних комплексів, у сервісних центрах і магазинах по реалі­зації радіотелевізійної апаратури.

Працюють випускники на посадах: радіомеханіка, техніка, начальника дільниці, техніка-конструктора, майстра і на інших, потребуючих вищої спеціальної радіотехнічної освіти роботах.
 
 

 

Напрям підготовки: «Ком’ютерна інженерія»

Спеціальність: «Обслуговування комп'ютерних систем та мереж»  (5.05010201) - база 9 класів.

 

Молодший спеціаліст, технік з обчислювальної техніки по комп'ютерній інженерії,

підготовляється для роботи, пов'язаної з технічною експлуатацією, налагодженням, обслуговуванням і ремонтом комп'ютерних технічних засобів, інтелектуальних систем і мереж.

Інтенсивний розвиток інформаційних і телекомунікаційних мереж, широке впровадження в управління комп'ютерних технологій і автоматизованих систем керування в усі сфери виробництва і сфери послуг, засобів зв'язку й інформаційного забезпечення, вимагають грамотного, кваліфікованого і швидкого їх обслуговування.

Випускники можуть виконувати роботи з: комплектації, монтажу і налагодженню локальних комп'ютерних систем; їх ремонту і сервісному обслуговуванню; ремонту персона­льних комп'ютерів і їх модернізації; підключенню і виходу в систему МТЕКМЕТ; упровадженню готових програм у вироб­ництво. Можуть працювати: на державних підприємствах, у НДІ, обчислювальних центрах, у фірмах, банківських і комер­ційних організаціях з різної формою власності на посадах: техніка з обчислювальною техніки, системного адміністратора системи ІМТЕРМЕТ, регулювальника комп'ютерної техніки, техніка по системному забезпеченню, оператора ПЕОМ і інше.

 

Напрям підготовки: «Електронні пристрої та системи»

база 9 класів.

 

Молодший спеціаліст технік-технолог з ремонту електронної побутової техніки

 підготовляється для участі в розробці, виробництві, технічному обслуговуванні, ремонті і експлуатації різноманітної сучасної побутової електронної техніки. Він може виконувати роботи по сервісному обслуговуванню і ремонту побутової радіоелектронної техніки, працювати на підприємствах з виробництва, експлуатації або ремонту побутової електронної техніки, в організаціях «Телерадіосервіс», «Ремпобут-техніка», у магазинах і фірмах по реалізації радіоелектронної техніки і електронної апаратури світового рівня.

Випускники коледжу отримують комплексні знання по радіотехніці, електроніці і комп'ютерній техніці, що допоможе їм знайти роботу в сучасних сервісних центрах і фірмах. Випускники можуть працювати в установах по технічній експлуатації і ремонту побутової електронної техніки на посадах: старшого майстра, майстра, бригадира, електромеханіка, електронщика і на робочих посадах, що заміщаються молодшими спеціалістами з неповною вищою освітою.

Пошук на сайті

Пошук схем
РадиоЛоцман - поисковая машина схем в www

Facebook

Свято дня
Календар України

Погода

Архів записів

Друзі сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright MyCorp © 2021 Створити безкоштовний сайт на uCoz