П`ятниця, 19.04.2024, 04:39
Бiблiотека  коледжу радіоелектроніки
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Рекомендуємо

Форма входа

Хмарка тегів
Інтернет ВИшивка ВНЗ Болонський процес ВУЗы Украины Bologna Process Українська література Письменник education europe выставка день библиотекаря інформаційні технології акції виставка Еллан-Блакитний історія Іноземна мова онлайн образование онлайн освіта англійська мова english английский язык освітні сервіси google физика facebook Тарас Шевченко 200 років Ліна Костенко Освіта Європа 2014 ДРПБК 2014/2015 навчальний рік підручники Графік 2014-2015 скачати ЛІТЕРАТУРА Ювілей 120 років 3ds max AutoCAD Autodesk Fusion 360 Ultimate Inventor Professional Maya Revit автоматичне оформлення списку літер #Грибоедов220 журнал Chip Computer Bild Computerworld Linux Format Upgrade Windows IT Pro/RE #Пастернак125 125 лет бібліотека ДРПБК 85 років викладачам день вишиванки Ukrainian Embroidery 10 - 11 клас Гудзик роман Акція 30-та річниця Чорнобильської катаст Франко160 Іван Франко письменники Франко ІванФранко 1 червня World Kissing Day 150 РОКІВ англійський письменник фотовиставка onuka радіодиктант українська мова новини аудіокнига аудіокниги академічна доброчесність антиплагіат академічна чесність плагіат конкурс літературний календар Історія України рік Японії Фудошинкан Англійська Історик бібліограф бібліотека 55 років ДРПБК

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 571

Головна » 2009 » Грудень » 11 » День Сухопутних військ України
16:00
День Сухопутних військ України
     Наказом Президента від 18.10.1997 в Україні встановлено свято – «День Сухопутних військ», який святкується щорічно 12 грудня. Сухопутні війська Збройних Сил України були сформовані у складі Збройних Сил. Ці війська є головним носієм бойової могутності незалежної Української держави. Основу керівництва групою Сухопутних військ складають оперативні командування: Південне – зі штабом в Одесі, Західне – у Львові і територіальне управління «Північ» - в Чернігові.
     Сухопутні війська складають майже половину чисельності усіх Збройних Сил України і є головним носієм бойової могутності Збройних Сил незалежної Української держави. За своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань вони відіграють вирішальну роль у виконанні Збройними Силами своїх функцій як у мирний, так і у воєнний час. Сучасні Сухопутні війська ЗС України – це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, аеромобільних військ, армійської авіації, спеціальних військ, частин та установ технічного й тилового забезпечення. До складу Сухопутних військ входять також військові навчальні заклади, мережа центрів та установ культури, просвіти і дозвілля. Сучасні Сухопутні війська ЗС України – це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, аеромобільних військ, армійської авіації, спеціальних військ, частин та установ технічного й тилового забезпечення. До складу Сухопутних військ входять також військові навчальні заклади, мережа центрів та установ культури, просвіти і дозвілля. РОДИ ВІЙСЬК
 
СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗСУ
 
     Механізовані і танкові війська складають основу Сухопутних військ, виконують завдання щодо утримання зайнятих районів, рубежів і позицій, відбиття ударів противника, прориву оборони противника, розгрому його військ, захоплення важливих районів, рубежів і об’єктів, діють у складі морських та повітряних десантів. До складу механізованих і танкових військ входять механізовані та танкові дивізії і бригади.
     На озброєнні з’єднань і частин механізованих і танкових військ знаходяться: · танки Т-64, T-64БМ "Булат", Т-72, Т-80, Т-84; · бронетранспортери БТР-60, БТР-70, БТР-80; · бойові машини піхоти БМП-1, БМП-2; · інші зразки озброєння.

    Ракетні війська і артилерія Сухопутних військ складаються із з’єднань оперативно-тактичних і тактичних ракет, з’єднань і частин гаубичної, гарматної, реактивної та протитанкової артилерії, артилерійської розвідки, мінометних підрозділів та підрозділів протитанкових керованих ракет. Вони призначені для ураження живої сили, танків, артилерії, протитанкових засобів противника, авіації, об’єктів ППО та інших важливих об’єктів при веденні загальновійськової операції (бою).
     На озброєнні з’єднань, частин та підрозділів РВіА знаходяться: · ракетні комплекси оперативно-тактичних, тактичних ракет; · реактивні системи залпового вогню типу "Смерч”, "Ураган”, "Град; · самохідні гармати "Гіацинт”, "Піон”, "Акація”, "Гвоздика”; · протитанкові засоби "Штурм”, "Конкурс”, "Рапіра”.
 
     Армійська авіація є найбільш маневреним родом Сухопутних військ, призначеним для виконання завдань у різноманітних умовах загальновійськового бою. Частини і підрозділи армійської авіації ведуть розвідку, знищують бойову техніку та живу силу противника, здійснюють вогневу підтримку під час наступу чи контратаки, висаджують тактичні десанти, доставляють у вказані райони бойову техніку та особовий склад, виконують інші важливі завдання. До складу Сухопутних військ входять бригади та полки армійської авіації .
     З’єднання та частини армійської авіації Сухопутних військ мають на озброєнні вертольоти типу Мі-8, Мі-24 та їх модифікації.
 
     Аеромобільні війська - високомобільний компонент Сухопутних військ. До аеромобільних військ належать з’єднання, частини та підрозділи зі складу сухопутних військ і армійської авіації, що цілеспрямовано підготовлені для спільних дій у тилу противника. Аеромобільні війська знаходяться у постійній бойовій готовності і є наймобільнішим родом військ, який спроможний виконувати будь-яке завдання в різних умовах.
     До складу аеромобільних військ входять окрема повітряно-десантна бригада, окремі аеромобільні бригади і полки.
 
     Війська протиповітряної оборони Сухопутних військ призначені для прикриття військ від ударів противника з повітря у всіх видах бойових дій, при перегрупуванні та розташуванні їх на місці. На озброєнні військ ППО знаходяться ефективні зенітні ракетні та зенітні артилерійські системи і комплекси, які характеризуються високою швидкострільністю, живучістю, маневреністю, здатністю діяти за будь-яких умов сучасного загальновійськового бою.
     До зенітних ракетних систем та комплексів дивізійної ланки відносяться зенітні ракетні комплекси "Оса”, "Куб”, "Тор”. До зенітних ракетних та зенітних артилерійських комплексів полкової ланки відносяться ЗРК "Стріла-10”, ЗГРК "Тунгуска”, ПЗРК "Ігла”, ЗАК "Шилка”.
Переглядів: 1730 | Додав: fedor | Рейтинг: 5.0/1
Пошук на сайті

Пошук схем
РадиоЛоцман - поисковая машина схем в www

Facebook

Свято дня
Календар України

Погода

Архів записів

Друзі сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz